Dit met een knipoog naar de achternaam van de eigenaar. Het bedrijf verrijst op de hoek van de Peperstraat en de Heuvel.

Pierre Vink is trots op zijn plannen: aan de kant van de Heuvel komt een open keuken; erachter een restaurant met tachtig zitplaatsen en op de eerste verdieping is volop gelegenheid om lekker te borrelen. Op die eerste verdieping komt een gigantisch raam met uitzicht op het Heuvelplein waar altijd wel iets te doen is. Ook verschijnt er een soort tribune waar bezoekers op plaats kunnen nemen om gezellig te zitten, wat te lezen en dat alles onder het genot van een (borrel)hapje en een drankje.

Tegen de zomer van 2020 moet Finch Gastrobar helemaal operationeel zijn en is Oss een bijzonder horecabedrijf rijker.

Direct advies nodig?

We zijn ma t/m vr van 9.30 tot 16.00 uur telefonisch bereikbaar op 0348 48 94 89. Je kunt ook mailen naar info@khn.nl of je vraag stellen via het contactformulier.

Liever uitgebreider en persoonlijk contact? Maak dan een afspraak voor een online adviesgesprek via dit formulier.

Contactgegevens