Afgelopen week hebben we ons periodiek overleg gehad met de gemeente Roosendaal. Hierbij een korte update van de besproken punten.
Evenementenbeleid
De kaders voor het nieuwe evenementenbeleid zijn vastgesteld. De gemeente Roosendaal is nu bezig met de organisatie van het evenementenloket, dat per 1 november klaar moet zijn. Streven nu is dat het eind september actief is. Er zal o.a. een mailing uitgaan naar alle bekende organisatoren om tussen 1 november en 1 januari 2019 via een digitaal formulier evenementen te melden.
CityMarketingBureau (CMB)
Er wordt momenteel gewerkt aan de plannen voor het opzetten van een citymarketingbureau, (o.a. uitwerking van de taken, het financiële plaatje).
Richtlijn: in november moet het CMB gereed/actief zijn
Glas tijdens evenementen
Verzoek vanuit de politie om hier aandacht voor te hebben. Er wordt gesignaleerd dat op sommige locaties glaswerk wordt gebruikt tijdens evenementen waarbij dit niet is toegestaan.
Graag jullie aandacht hiervoor!
KHN Roosendaal vind de lijst te groot. De lijst gaat dit jaar opnieuw geëvalueerd worden. We zullen inzetten op een kortere, realistische en werkbare lijst.
Nieuw terrassenbeleid
Afgelopen week deelden wij met jullie al het concept terrassenbeleid. De gemeente ontvangt graag alle opmerkingen en aanvullingen vanuit de horeca hierop.
In september (week van de 17e) komt er nog een laatste meeting om het concept te bespreken.