Hierbij nodigen wij jou en je bedrijfsleider uit voor een inspirerende sessie met Wouter Verkerk op 31 maart.

Wanneer? Dinsdag 31 maart
Waar? Studio Verheyden, schuin tegenover café Verheyden, Wezenstraat 6 in Arnhem
Tijd? 14.00 uur

Het programma ziet er als volgt uit:

14.00 uur Ontvangst in Studio Verheyden
14.15 uur Welkomstwoord door Jan van Hooijdonk, voorzitter van KHN Arnhem en regio
14.20 uur ALV
15.00 uur Presentatie Wouter Verkerk
± 16.30 uur – 18.00 uur Borrel

Wouter Verkerk is een bekend gezicht uit de wereld van horeca en gastvrijheid. Hij is columnist, adviseur en horecatrendwatcher. Hij neemt je mee in zijn presentatie naar het horecabedrijf van 2035. Wat verwacht onze gast tegen die tijd? Hoe bereiden we ons daarop voor? Hierin heeft de rol van de medewerker altijd Wouters bijzondere aandacht!

Wij kijken ernaar uit je te mogen verwelkomen op dinsdagmiddag 31 maart om dit inspirerende programma onder het genot van een hapje en drankje samen met je te beleven!

Aanmelden
Je kan je aan- of afmelden voor 20 maart via khnarnhem@donebygaby.nl. We hebben een beperkt aantal plaatsen beschikbaar. Aanmeldingen worden verwerkt op volgorde van binnenkomst. De deelname is geheel gratis maar bij no-show zijn wij genoodzaakt je een bedrag van € 50 euro p.p. in rekening te brengen.

Graag tot 31 maart!

Direct advies nodig?

We zijn ma t/m vr van 9.30 tot 16.00 uur telefonisch bereikbaar op 0348 48 94 89. Je kunt ook mailen naar info@khn.nl of je vraag stellen via het contactformulier.

Liever uitgebreider en persoonlijk contact? Maak dan een afspraak voor een online adviesgesprek via dit formulier.

Contactgegevens