Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws en de actuele ontwikkelingen? Meld je snel aan voor deze bijeenkomst!

Het bestuur van KHN Dongen nodigt jou van harte uit voor onze ledenvergadering. We zijn deze keer te gast bij Café 't Vaartje in Dongen.

Wanneer? Dinsdag 1 november 2022
Tijd? Inloop 13.15 uur, aanvang 13.30 uur
Waar? Café 't Vaartje, Vaartweg 137, 5106 NC Dongen

Agenda

 1. Opening
 2. Bestuur
  Helaas is Jeroen Trommelen geen lid meer van KHN, dus ook geen voorzitter meer. Wij zijn op zoek naar nieuwe bestuursleden, wie komt ons bestuur versterken? Ook heeft een aantal bestuursleden aangegeven te stoppen. Vinden wij geen nieuwe bestuursleden, dan moet de afdeling misschien opgeheven worden. Dus kom a.u.b. naar de vergadering.
 1. Mededelingen KHN
 2. Financiën
 3. Overleg burgemeester d.d. 10 oktober 2022
 4. Carnaval
  6.1 Stichting De Peeënstekers
  6.2 Peeënmunt
 1. Nieuwe Algemene Plaatselijke Verordening (APV)
 2. Rondvraag

Aanmelden

Wij ontvangen graag jouw aan- of afmelding via dongen@khn.nl of via de horeca Dongen appgroep. Mocht je nog niet in deze appgroep zitten maar dit wel willen, mail ons dan ook even. Dan voegen wij je toe aan deze appgroep.

Food waste challenge

Tevens begint binnenkort de food waste challenge. Wil je meer informatie of wil je je hiervoor aanmelden? Dit kan tot maandag 31 oktober aanstaande via de website van Een Gezond Leisureklimaat Nieuwe Horeca Food Waste Challenge!.

Direct advies nodig?

We zijn ma t/m vr van 9.30 tot 16.00 uur telefonisch bereikbaar op 0348 48 94 89. Je kunt ook mailen naar info@khn.nl of je vraag stellen via het contactformulier.

Liever uitgebreider en persoonlijk contact? Maak dan een afspraak voor een online adviesgesprek via dit formulier.

Contactgegevens