Het kabinet heeft 15 oktober jl. besloten om de dividendbelasting te handhaven. Met de opbrengst daarvan wordt ook tegemoet gekomen aan wensen van KHN en het MKB. Een goede zaak, vindt KHN.
Door het handhaven van de dividendbelasting kunnen de volgende wensen van KHN en het MKB worden ingewilligd:
Robèr Willemsen, voorzitter van KHN: “We zijn blij dat het kabinet rekening houdt met het MKB en met deze maatregelen een flinke stap zet om tegemoet te komen aan de wensen van horecaondernemers.”.
Naast deze maatregelen is het belangrijk dat de opbrengst van de dividenbelasting ook wordt gebruikt om de werkgeverslasten op arbeid met 200 miljoen euro te verlagen, in plaats van de 100 miljoen euro die hier eerder voor was uitgetrokken. KHN verwacht dat ook de horeca hiervan kan profiteren.
De uitgebreide brief van het kabinet vindt u hier. De tabel met de maatregelen hieronder.