Donderdag 31 oktober 2024 om 16:00 uur organiseert het bestuur van KHN Deventer haar algemene ledenvergadering voor de leden van KHN Deventer. Het bestuur nodigt je van harte uit om hierbij aanwezig te zijn. De alv is bij No. 11.
Aansluitend ben je van harte welkom op de businessavond van De Smaak van Deventer. Aanmelden voor de ALV + businessavond van de Smaak van Deventer via deventer@khn.nl of app naar secretariaat KHN 06 81 92 75 77.
De toegangskaart* voor de Smaak van Deventer ontvang je tijdens de ALV in verband met het aanschaffen van de kaarten is aanmelden noodzakelijk uiterlijk dinsdag 29 oktober 2024.
Agenda
1. Opening en mededelingen
2. Vaststellen notulen ALV 2 november 2023
3. Update door Bart Voortman (voorzitter KHN Deventer) en Joëlle Roesink (regiomanager KHN): wat heeft het bestuur ondernomen en wat speelt er op dit moment?
4. Financiën
• Financieel overzicht door Patricia Bijlsma
• Vaststellen begroting 2025, bijlage tijdens vergadering
5. Aftreden bestuurslid Max Hertzdahl
6. Benoemen bestuurslid Michaël Hoeksema
7. Aftreden bestuurslid Hans Huberts
8. Rondvraag
9. Sluiting