Je ontvangt het programma voor de netwerkbijeenkomst van de integrale drugsaanpak van 19 juni

Datum: Donderdag 19 juni 2025
Tijd: 9.00 - 11.30 uur
Locatie: Gemeentehuis Velsen, Dudokplein 1 in IJmuiden

Programma
9.00-9.30 inloop Burgerzaal (entree via plein 1945)
9.30-11.30 Programma bestaande uit:
-Opening en presentatie ‘het vooruitzicht integrale drugsaanpak’
-Workshops
-Terugblik workshops en bespreken toekomst
-Afsluiting burgemeester en netwerken
11.30-12.00 (optioneel) Verder netwerken en napraten

Workshops
Er is keuze tussen drie workshops:

  1. Workshop Werkwijze Per Mens en New Future: we zien steeds vaker multi-complexe problematiek zoals schulden in combinatie met drugs. Ontdek de methodiek en expertise van Per Mens en hun nieuwe project New Future aan de hand van een casus!
  2. BIBOB-tafel: Van onderbuikgevoel naar onderbouwd risico. Een Bibob-onderzoek kan helpen om signalen scherp te krijgen. Tijdens de BIBOB-tafel gaan we puzzelen met deze signalen. Lukt het jou om het dossier compleet te krijgen?
  3. Programma Sterk Noordzeekanaalgebied Ronseltraining: In deze workshop word je meegenomen door een trainingsacteur. Hoe selecteert een crimineel potentiële ‘slachtoffers? Wie is er interessant voor een ronselaar en waarom? Op indringende wijze tonen we je hoe een ronselaar te werk gaat en veel belangrijker, hoe jij ‘nee’ kunt zeggen!
AANMELDEN

Direct advies nodig?

We zijn ma t/m vr van 9.30 tot 16.00 uur telefonisch bereikbaar op 0348 48 94 89. Je kunt ook mailen naar info@khn.nl of je vraag stellen via het contactformulier.

Liever uitgebreider en persoonlijk contact? Maak dan een afspraak voor een online adviesgesprek via dit formulier.

Contactgegevens