Het centrum van Steenbergen kent al enkele jaren een ondernemersfonds. Het geld dat opgehaald wordt met de reclamebelasting komt in dit fonds en wordt gebruikt voor gezamenlijke activiteiten, evenementen en projecten.    

Het ondernemersfonds wordt momenteel geherijkt, Maikel Gijzen, centrummanager in Steenbergen begeleid dit proces. De nieuwe werkwijze en invulling van het ondernemersfonds kan ook gevolgen hebben voor jou als organisator van activiteiten en evenementen.

In deze brief lees je meer informatie.

Vragen?
Zijn er vragen dan kun je terecht bij het bestuur van KHN Steenbergen via steenbergen@khn.nl of bij de centrummanager Maikel Gijzen info@maikelgijzen.nl.

Direct advies nodig?

We zijn ma t/m vr van 9.30 tot 16.00 uur telefonisch bereikbaar op 0348 48 94 89. Je kunt ook mailen naar info@khn.nl of je vraag stellen via het contactformulier.

Liever uitgebreider en persoonlijk contact? Maak dan een afspraak voor een online adviesgesprek via dit formulier.

Contactgegevens