Het EK gaat Emmen veel bezoekers brengen. Naast de promotie voor onze gemeente in het algemeen, is het een uitgelezen kans voor jou om te laten zien hoe gastvrij we in Emmen zijn.

De gemeente Emmen heeft het bestuur van KHN Emmen gevraagd onderstaand bericht met jou als KHN lid te delen.

Van 20 tot en met 24 september 2023 wordt in de provincie Drenthe het EK wielrennen georganiseerd. Woensdag 20 en donderdag 21 september is Emmen start -en finishplaats van de individuele tijdritten en Mixed Team Relay. Voorafgaand aan de wedstrijden is Emmen ook locatie voor de trainingsdag op dinsdag 19 september.

Kansen benutten

Het EK gaat Emmen veel bezoekers brengen. Naast de promotie voor onze gemeente in het algemeen, is het een uitgelezen kans voor u als ondernemer om te laten zien hoe gastvrij we in Emmen zijn. We nemen u dan ook graag mee in de reis naar het EK Wielrennen 2023 tijdens onze informatieavond voor ondernemers op dinsdagavond 27 juni.

U bent van harte welkom vanaf 19.00 uur in het bruggebouw. Het programma start om 19.30 uur. Het gemeentehuis is geopend vanaf de Vreding.

Programma

  • 19.00 uur Inloop, programma start om 19.30 uur
  • Welkom door wethouder Pascal Schrik
  • De wereld van wielrennen door Erik Dekker, oud-profwielrenner
  • EK in Emmen door Harm Lassche, projectleider Emmen
  • Korte pauze
  • EK 2023: 2.000 accreditatiehouders in Emmen - Dennis Schomaker, Thijs Rondhuis en Bea Venema
  • Vragen?

Afsluitend een hapje en drankje. We zien u graag!

Arthur van der Veen
Gemeente Emmen