Donderdag 11 september jl. heeft in het ARQ Paleis hotel de eerste bijeenkomst plaats gevonden met boutique hotels uit Den Haag. Een mooie start van een nieuw netwerk voor (kleinere) hotels in Den Haag.

Aan het overleg namen 9 hoteliers deel. De focus van het overleg ligt op elkaar ontmoeten, inspireren en ondersteunen.

Bij dit overleg waren naast de groep hoteliers ook Sander Verschuren en Marco Ouwerkerk van Green Leisure aanwezig.
Zij gaven samen met de gemeente Den haag uitleg over de voordelen van het oprichten van een duurzaamheidskring voor (kleinere) boutique hotels en de evt voordelen van samenwerking op dit vlak . Tevens werden de ondernemers door KHN bijgepraat over een aantal actuele zaken die er bij de hotels spelen waaronder de a.s. BTW verhoging, Tevens was een vertegenwoordiger van The Hague en partners aanwezig bij het overleg.

De bijeenkomst leverde concrete resultaten op in de vorm van oprichting van de Duurzaamheidskring . Tevens is de afspraak gemaakt dat dit overleg op structurele basis 4 maal per jaar zal plaatsvinden; telkens met een specifiek thema.

Het overleg biedt kansen om gezamenlijke uitdagingen/onderwerpen met elkaar op te pakken en te adresseren en de samenwerking met partners als KHN, The Hague en Partners en gemeente te versterken!

Heb je een vraag?

We zijn ma t/m vr van 8.30 tot 17.00 uur telefonisch bereikbaar op 0348 48 94 89. Je kunt ook mailen naar info@khn.nl of je vraag stellen via het contactformulier.

Liever uitgebreider en persoonlijk advies? Maak dan een afspraak voor een online adviesgesprek via dit formulier.

Contactgegevens