Wij nodigen je graag uit voor onze najaars ALV bij El Zorro in Buinen. We willen om 11 uur starten met de ALV waarin wij ook afscheid gaan nemen van een bestuurslid. Hierna is er een mogelijkheid om mee te eten.

Wij willen tijdens de ALV graag met je bijpraten over het wel en wee binnen onze afdeling, hierbij is het mogelijk om jouw input te geven en/of vragen te stellen.

Wanneer? Dinsdag 19 november
Hoe laat? 11.00 uur
Waar? El Zorro: Hoofdstraat 83, 9528 PC Buinen

Ook zal, na jarenlange inzet voor onze afdeling en de regio, Harry Lanting afscheid nemen van ons bestuur. Hij heeft zijn penningmeesterschap overgedragen en heeft na al die taken binnen diverse besturen nu gekozen om een stapje terug te doen. Wil je Harry bedanken voor zijn inzet al die jaren? Kom dan naar de ALV. Na de vergadering zal El Zorro een lunch verzorgen.

Noteer 19 november 2019 in je agenda en vergader & lunch mee!

Aanmelden
Aanmelden kan via aaenhunzeborger@khn.nl .

Direct advies nodig?

We zijn ma t/m vr van 9.30 tot 16.00 uur telefonisch bereikbaar op 0348 48 94 89. Je kunt ook mailen naar info@khn.nl of je vraag stellen via het contactformulier.

Liever uitgebreider en persoonlijk contact? Maak dan een afspraak voor een online adviesgesprek via dit formulier.

Contactgegevens