Mogelijk is er sprake van ondermijning, omdat de ondernemer zich schuldig maakt aan bijvoorbeeld het witwassen van crimineel geld. Het komt vaker voor dan u denkt, ook in Zandvoort.
De onderwereld vermengt zich steeds vaker met de bovenwereld. We spreken dan van ‘ondermijnende criminaliteit’. Ook u als ondernemer kan daar direct of indirect last van krijgen. Ondermijnende criminaliteit benadeelt eerlijke ondernemers en kan u financiële schade toebrengen. Ondermijning gaat bovendien vaak gepaard met geweld, intimidatie en bedreiging en kan leiden tot imagoschade voor het winkelgebied of bedrijventerrein. Dat vinden wij in Zandvoort onacceptabel.
Bijeenkomst
Wilt u weten wat u hiertegen kunt doen? Kom dan naar deze bijeenkomst over ondermijnende criminaliteit speciaal voor ondernemers. Graag horen wij uw mening en wat u zelf al doet. Tijdens de bijeenkomst krijgt u informatie over ontwikkelingen binnen ondermijning en kunt u met politie, gemeente en collegaondernemers van gedachten wisselen.
Wanneer: Dinsdag 3 september 2019
Tijd: 18.00 – 20.00 uur
Waar: Wijksteunpunt De Blauwe Tram – Louis Daviscarré 1 Zandvoort
Programma
18.00 uur Ontvangst met koffie/thee, broodje en soep
18.30 uur Welkom door burgemeester Meijer
18.40 uur Ontwikkelingen in ondermijnende criminaliteit
19.15 uur Toelichting Digitaal opkopersregister
19.25 uur Discussie met stellingen en vragen uit de zaal
19.45 uur Afsluiting en ruimte voor onderling gesprek
Aanmelden
Aanmelden kan via ondermijning@zandvoort.nl. Wij horen graag met hoeveel personen u aanwezig bent.
Voor vragen kunt u bellen met Manuela van Schip, 06-51198237 of mail naar bovengenoemd emailadres.
Met vriendelijke groet,
Niek Meijer
Burgemeester gemeente Zandvoort