Dinsdag 5 november staat er een gave inspiratietour gepland in combinatie met de ALV (algemene ledenvergadering) voor en door onze eigen leden van 13.00 tot ca. 18.30 uur.

Heb je iets dat je graag wil delen in de vergadering of gewoon zin in een hapje en drankje op mooie plekken met collega-ondernemers, meld je dan snel vóór 4 november aan. Aanmelden is niet vrijblijvend (wel kosteloos); bij aanmelding rekenen wij op je komst! Aanmelden kan via zandvoort@khn.nl.

In ieder geval zal er een bezoek gebracht worden aan Centerparcs Hotel Zandvoort, Circuitpark Zandvoort en Bernie’s Bar and Kitchen.

Programma
13.00 uur: komen we bij elkaar in het Centerparcs Hotel, Vondellaan 60, 2041 BE Zandvoort, om de activiteiten van KHN Zandvoort aan u te laten zien (ALV), met als agendapunten:

  • Opening door voorzitter Robert Hartog
  • Notulen ALV 30 oktober 2018
  • Financiën
  • Vooruitblik 2020 en verder, graag jullie inbreng;
  • Bestuurswisselingen/aanvulling bestuur
  • Rondvraag.

Na dit officiële gedeelte gaan we verder met het programma:
14.00 uur Drankje/kijkje nieuwe locatie Marketing Zandvoort
14.30 uur Rondleiding verbouwde Centerparcs Hotel
15.30 uur Ontvangst RL Racing op Circuitpark Zandvoort voor een virtueel rondje racen op Zandvoort
16.30 uur Rondleiding en info Circuitpark Zandvoort
17.30 uur Drankje en hapje bij Bernie's Bar and Kitchen
18.30 uur Afsluiting

Graag tot ziens op 5 november a.s.

Direct advies nodig?

We zijn ma t/m vr van 9.30 tot 16.00 uur telefonisch bereikbaar op 0348 48 94 89. Je kunt ook mailen naar info@khn.nl of je vraag stellen via het contactformulier.

Liever uitgebreider en persoonlijk contact? Maak dan een afspraak voor een online adviesgesprek via dit formulier.

Contactgegevens