Afgelopen week heeft het bestuur besloten om de algemene ledenvergadering van KHN Uden opnieuw te verplaatsen naar een later te bepalen tijdstip dit voorjaar.

Reden hiervoor is dat er door zeer recente ontwikkelingen het uitwerken voor en het samenstellen van een nieuw bestuur meer tijd nodig heeft. Wij vinden dat onze leden recht hebben op een goed voorbereide ALV en hebben daarom deze beslissing genomen.

Heb jij nog vragen aan ons bestuur of misschien ben jij wel de collega met een frisse kijk en een positieve moderne visie. Denk jij in kansen en mogelijkheden en wil je gezamenlijk, in een bestuurders team elkaar enthousiasmeren en onze belangen behartigen KIJK…dan ben jij de juiste persoon! Maak jezelf kenbaar via uden@khn.nl.

Direct advies nodig?

We zijn ma t/m vr van 9.30 tot 16.00 uur telefonisch bereikbaar op 0348 48 94 89. Je kunt ook mailen naar info@khn.nl of je vraag stellen via het contactformulier.

Liever uitgebreider en persoonlijk contact? Maak dan een afspraak voor een online adviesgesprek via dit formulier.

Contactgegevens