Na een indrukwekkende carrière van ruim 35 jaar in de top van de Nederlandse hospitality, waarin hij onder meer hoofdconciërge was bij het Krasnapolsky en Pulitzer Hotel in Amsterdam, deelt Ron Stoevelaar nu zijn visie en verhalen met ons. Ron kent de wereld van service en gastvrijheid tot in de haarvaten en weet als geen ander hoe je gasten raakt en verbindt.
Hij was jarenlang bestuurslid van de Nederlandse afdeling van de wereldwijde organisatie Les Clefs d'Or, waarvan hij vijf jaar voorzitter was - een teken van zijn toewijding aan vakmanschap en internationale gastvrijheidsnormen.
Daarnaast gaf Ron gastcolleges op hotelscholen, was hij voorzitter van de jury tijdens De Lekkerste Nacht van Haarlem en stond hij aan de wieg van Haarlem Culinaire Hoofdstad. Zijn motto: ‘Aandacht is de nieuwe luxe’ klinkt door in alles wat hij doet. Een inspirerende middag voor de horecaondernemers van KHN Bloemendaal-Heemstede, met ruimte voor reflectie, nieuwe inzichten en, uiteraard, een goed gesprek na afloop van de gastspreker met een drankje en goed verzorgd hapje.
Datum: Dinsdag 8 juli 2025 om 15.30 uur
Locatie: Vreeburg Bistrobar, Kerkplein 16, 2061 JD Bloemendaal
Aanmelden kan via de onderstaande button.
Klik hier om je aan te melden