
Het regeerakkoord legt een goede basis voor de noodzakelijke verduurzaming en modernisering van Nederland. De komende jaren is de coalitie bereid flink te investeren in innovatie en kennis. Ook is er aandacht voor ondernemerschap en het mkb, maar dat beperkt zich met name tot woorden. De komende kabinetsperiode komt het dus ook aan op een goede uitwerking in de praktijk.
KHN mist in het regeerakkoord ‘economisch coronaherstel’ als grote opgave. Aangezien de horecabranche als een van de sectoren aantoonbaar hard is geraakt, had het niet misstaan een coronaherstelplan, inclusief bijbehorend budget, te benoemen in het akkoord. Zodra het kabinet zitting heeft genomen, gaat KHN graag het gesprek aan met bewindspersonen om het belang van de horeca en de speerpunten onder de aandacht te brengen.
Hoewel de nieuwe plannen zeker mogelijkheden bieden, komt het de komende jaren ook aan op een goede uitwerking met goede betrokkenheid vanuit de praktijk. KHN trekt daarbij graag op met andere brancheorganisaties en bewindspersonen om de uitvoering ook voor de horeca tot een succes te maken.
Meest recent





